Semifinále Vsetín - Hodonín (reportáž TV Slovácko)

Za semifinálovou sérii mezi hokejisty Vsetína a Hodonína se ohlíží mediální partner hodonínských Drtičů Televize TVS.

21.03.2017 | 2.liga | SHK Hodonín

SF2: Hodonín - Vsetín 2:4

I druhé semifinálové střetnutí hokejistů Hodonína a Vsetína nabídlo parádní, napínavou a do posledních chvil vyrovnanou bitvu. Favorizovaní Valaši měli po většinu utkání více ze hry, přesto ale museli po gólu Vaňka zápas otáčet. Po dvou třetinách byl stav 1:1 a rozuzlení nabídla až poslední dvacetiminutovka, kterou Vsetínští dokázali vyhrát 3:1 a celkově tak u řeky Moravy zvítězili 4:2. Drtiči ale za svůj výkon zaslouží absolutorium a hosté se strachovali o výsledek až do posledních vteřin. Série bude pokračovat už ve čtvrtek na Valašsku.

15.03.2017 | 2.liga | SHK Hodonín

ČF5: Hodonín - Opava 4:0 (reportáž TV Slovácko)

Hodonínští hokejisté po čtyřech letech prolomili prokletí prvního kola playoff a po výhře 4:0 v pátém čtvrtfinálovém utkání s Opavou slaví postup do semifinále. Skóre dnešního duelu otevřel už v páté minutě Jakub Vrána, a jak se nakonec ukázalo, byla to branka vítězná. Drtiči podpořeni výtečným Kotvanem skvěle bránili, nedovolili soupeři ani jednou skórovat a v závěrečné periodě naopak své vítězství dalšími třemi zásahy Matuly, Kadlece a Vaňka podtrhli a stvrdili svůj postup do druhého kola!

07.03.2017 | 2.liga | SHK Hodonín

3. čtvrtfinále Ústí - Kladno 1:4

Sestřih branek ze třetího čtvrtfinálového zápasu mezi Ústím a Kladnem. Hostující Rytíři dokázali tento duel vyhrát 4:1 a získali třetí výhru v sérii.

07.03.2017 | 1.liga | HC Slovan Ústečtí Lvi

4. čtvrtfinále Ústí - Kladno 2:5

Sezóna 2016-2017 skončila pro ústecké hokejisty ve čtvrtfinále play-off. Kladno dokázalo vyhrát i ve čtvrtém zápase.

06.03.2017 | 1.liga | HC Slovan Ústečtí Lvi

51. kolo Ústí - Jihlava 5:6 v prodloužení

Sestřih branek z posledního domácího zápasu Slovanu v základní části. Diváci viděli celkem 11 gólů. Z výhry v prodloužení se radovala Dukla Jihlava.

Ačkoliv začátek zápasu tomu vůbec nenapovídal, Drtiči předvedli skvělé ofenzivní představení a využili téměř každou šanci ke skórování, kterou dostali. O brankový příspěvek se postarali Jakubové Kadlec, Hajný a Vrána doplnění Martinem Miklíkem. Připočtěme výborný výkon Zdenka Kotvana v bráně a vychází nám vyhra 5:1 v prvním utkání playoff sezóny 2016/2017!

Autor: Pavel Hodes