Kanál týmu Rytíři Kladno RSS

TRE - KLA 3:2

Ve dvaačtyřicátém kole WSM ligy byl šlágrem duel Horácké Slavie s kladenskými Rytíři. Třebíč vlétla na papírově favorizovaného soupeře velmi dobře, již v šesté minutě otevřel skóre Dominik Pokorný, který svou první trefou v sezóně zakulatil číslo vstřelených branek na rovnou stovku. Třebíčští pak přidali ještě dvě branky z hole kapitána Davida Dolníčka, na což hosté zareagovali dvěma trefami. Třetí třetina byla velkým bojem, v němž Červenobílí nasadili obrovskou bojovnost, která vedla k vydřené tříbodové výhře. Kladno už poté nedokázalo skóre vyrovnat, a tak si Bílé hvězdy připisují velecenné tři body za výhru 3:2 a jsou znovu na příčkách, ze kterých se postupuje do předkola play-off!

21.01.2016 | 1.liga | Extraliga | Rytíři Kladno | SK Horácká Slavia Třebíč

Aktuální videa

TRE - KLA 4:6

Ve dvacátém druhém kole 1. ligy přijeli na třebíčský led Rytíři Kladno, kteří kvůli rekonstrukci stadionu hrají zatím všechna utkání na ledech soupeřů. Ani tentokráte se Horácké Slavii nepovedlo houževnatého soupeře porazit, i když ve druhé třetině Bílé hvězdy otočily průběh utkání ve svůj prospěch a vedly 4:3. Rytíři ale ve třetí třetině třikrát skórovali, když definitivně rozhodli brankou v power - play. Zápas viděla vynikající návštěva přes 2 700 diváků.