Kanál týmu HC Nový Jičín RSS

1. kolo: Hodonín - Nový Jičín 7:3

Hodonínští hokejisté zažili povedenou ligovou premiéru. Po první třetině, vedla domácí družina o dvě branky, hosté však náskok ve druhé třetině smazali. Vyrovnaný duel ale v poslední části domácí zlomili na svou stranu a pěti přesnými zásahy si pojistili úvodní vítězství sezony. Dařilo se zejména dvojici Petr Jurča - Jakub Kadlec, která si v utkání připsala celkem osm kanadských bodů. Baník díky povedenému závěru nakonec rozstřílel Nový Jičín 7:3.

15.09.2016 | 2.liga | HC Nový Jičín | SHK Hodonín

21. kolo: Hodonín - Nový Jičín 4:5sn

Drtiči v jednadvacátém kole proti Novému Jičínu nezačali vůbec dobře, když po první třetině prohrávali už o dvě branky. Pak ale zabojovali a utkání bezmála tři minuty před koncem vyrovnali a vynutili si prodloužení. V nastaveném čase gól nepadl a rozhodnout tak musely samostatné nájezdy. V nich se na straně Drtičů prosadil pouze Dominik Matula, přičemž za jičínské kontrovali Zdeněk s Halodou a získali tak druhý bod pro svůj tým. Oslavenci Zdeněk Jurásek a Petr Pokorný tak své narozeniny výhrou neoslavili.

24.11.2015 | 2.liga | HC Nový Jičín | SHK Hodonín

6. kolo: Hodonín - Nový Jičín 6:1

Dnešní podvečer nabídl na hodonínském zimním stadionu krásnou hokejovou podívanou. Hokejisté Hodonína i Nového Jičína po celých šedesát minut bavili tisícovku přítomných fanoušků, kteří po závěrečné siréně odcházeli spokojeni do svých domovů. Drtiči totiž porazili Nový Jičín 6:1 a připisují si druhé vítězství za sebou. Výhra se ale nerodila lehce. Po dvou třetinách vedli domácí jen o dvě branky, v závěrečné části ale odpor soupeře definitivně zlomili. Na výhře se velkou měrou podílel golman Drtičů Zdenko Kotvan, jenž přišel o čisté konto až pět minut před koncem a také Michal Kuba, který vstřelil dvě branky.

10.10.2014 | 2.liga | HC Nový Jičín | SHK Hodonín

Aktuální videa

42. kolo: Hodonín - Nový Jičín 3:5

Domácí hráči byli v dnešním utkání jasným favoritem, svou roli ale Drtiči nezvládli. Jičín se na přelomu první a druhé třetiny dostal do dvoubrankového vedení, které slovácký celek dokázal během dvou minut ještě do konce prostřední periody smazat. Hodonínu ale poslední dobou vůbec nejdou poslední třetiny a to se potvrdilo i dnes, kdy domácí obrana nechala v úvodu třetí části hosty opět dvakrát skórovat. Baník pak šest minut před poslední sirénou sice snížil, ale v závěrečné hře bez brankáře hosté pečetili své vítězství střelou do prázdné klece.

17.02.2014 | 2.liga | HC Nový Jičín | SHK Hodonín

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Nový Jičín 3:4

Sestřih gólových okamžiků ze zápasu HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Nový Jičín, který se uskutečnil v sobotu 18.1.2014 v 17:00 hodin.

19.01.2014 | 2.liga | HC Bobři Valašské Meziříčí | HC Nový Jičín

26. kolo: PRO - NJI 4:0

Sestřih branek a šancí z utkání LHK Jestřábi Prostějov – HC Nový Jičín 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) Branky a nahrávky: 28. Stejskal (Venkrbec, Luňák), 31. Venkrbec (Stejskal), 48. Luňák (Stejskal, Venkrbec), 50. Coufal (Kryl, Kořínek)