Kanál týmu HC Bobři Valašské Meziříčí RSS

18. kolo: Hodonín - Valašské Meziříčí 6:3

První třetina byla v podání obou celků hodně vlažná a oba týmy v ní vstřelily po jedné brance. Do té druhé vstoupili o poznání lépe domácí, kteří si postupně vypracovali pohodový tříbrankový náskok. Na začátku poslední tercie Baník své vedení ještě navýšil a v poklidném tempu si dokráčel k tříbodové výhře. Hosté v závěru zápasu už jen korigovali na konečných 6:3 pro slovácký celek. Drtiči se díky tomuto vítězství a zaváhání Poruby vyšvihli na třetí místo tabulky.

12.11.2015 | 2.liga | HC Bobři Valašské Meziříčí | SHK Hodonín

24. kolo: Hodonín - Valašské Meziříčí 6:2

S přáním navázat na dvě vítězství z venkovních hřišt nastoupili dnes hodonínští hokejisté před svými fanoušky proti Valašskému Meziříčí. Drtiči byli po celý zápas lepším mužstvem, ale hosté, kteří na Slovácko přijeli jen se třinácti hráči do pole, dlouho odolávali nájezdům Oranjes. Drtiči ale nakonec bobří hráz prolomili a po zásluze si připisují tři body za vítězství 6:2.

12.12.2014 | 2.liga | HC Bobři Valašské Meziříčí | SHK Hodonín

2. kolo: Hodonín - Val. Meziříčí 4:1

Drtiči vstoupili do zápasu výborně a už ve třetí minutě se ujali vedení po ráně Nedvěda. Do konce první třetiny přidali domácí borci ještě dva přesné zásahy a do kabin tak šli s pohodovým tříbrankovým náskokem. Druhá třetina žádnou branku nepřinesla, i když bylo na obou stranách šancí dost. V poslední části domácí navýšili skóre na 4:0, až deset minut před koncem se čestného úspěchu dočkali i hosté. Tři body ale zůstaly na jihu Moravy a Drtiči se tak se svými fanoušky mohli po zápase radovat z první výhry v sezoně.

23.09.2014 | 2.liga | HC Bobři Valašské Meziříčí | SHK Hodonín

Aktuální videa

HC Bobři Valašské Meziříčí – VSK Technika Brno 2:3

Sestřih gólových okamžiků ze zápasu HC Bobři Valašské Meziříčí – VSK Technika Brno, který se uskutečnil v úterý 11.2.2014 v 18:00 hodin.