Kanál týmu HC Břeclav RSS

6. kolo: Hodonín - Břeclav 3:0

Dlouho očekávaný duel dvou velkých regionálních rivalů nabídl kvalitní hokejovou podívanou, v níž měli po většinu zápasu více ze hry domácí Drtiči. Ti se v první třetině dostali do dvoubrankového trháku díky dvěma zásahům Jakuba Sajdla. V závěru druhé třetiny přidal uklidňující třetí trefu Ondřej Nedvěd a jelikož v poslední části už žádná branka nepadla, vyhráli Drtiči první Jižanské derby jasně 3:0. Petr Zavadil si připsal první čisté konto v sezoně.

01.10.2015 | 2.liga | HC Břeclav | SHK Hodonín

33. kolo: Hodonín - Břeclav 3:2

Žádný z téměř šestnácti stovek fanoušků, kteří si dnes odpoledne našli cestu na hodonínský zimní stadion, svého rozhodnutí navštívit třetí Jižanské derby sezony mezi Hodonínem a Břeclaví určitě nelitoval. K vidění byl svižný hokej, plný osobních soubojů a zajímavých situací. Hosté ve druhé části dvěma slepenými góly vymazali dvoubrankové manko. Na třetí přesný zásah z hole Ľubomíra Škápika už ale Lvi odpovědět nedokázali a tak i potřetí se z výhry v ostře sledovaném derby radovali z vítězství hodonínští hokejisté.

19.01.2015 | 2.liga | HC Břeclav | SHK Hodonín

11. kolo: Hodonín - Břeclav 3:1 NEDOHRÁNO

Do konce prvního derby velkých rivalů zbývalo necelých čtrnáct minut. Drtiči v ten moment vedli 3:1 a Břeclavi se podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Sudí Humpolíček nejprve branku uznal, v zápětí ji ale po konzultaci se svými asistenty odvolal. Od toho momentu začaly na ledové ploše plát emoce, které vyvrcholily jen o pár vteřin později, kdy po dalším z mnoha sporných verdiktů hlavního arbitra odešla kompletní břeclavská střídačka do kabin a zápas tak zůstal nedohrán. O osudu tohoto utkání rozhodně podle aktuálních informací Sportovně technická komise hokejového svazu.

27.10.2014 | 2.liga | HC Břeclav | SHK Hodonín

Aktuální videa

Michal Konečný hodnotí utkání PRO-BRE 9:2

Trenér Břeclavi hodnotí výkon svého týmu proti Prostějovu

09.01.2014 | 2.liga | HC Břeclav | LHK Jestřábi Prostějov

31. kolo: PRO – BRE 9:2

LHK Jestřábi Prostějov - HC Břeclav 9:2 (5:1, 0:1, 4:0) Branky a nahrávky: 2. Antončík (Belay), 6. Stejskal (Coufal, Polák), 9. Venkrbec (Stejskal), 16. Duba (D. Jurík, Kořínek), 19. Stejskal, 41. J. Jurík (Coufal), 47. Kolibár (J. Jurík, Jedlička), 52. Venkrbec, 60. J. Jurík (Coufal, Kolibár) – 1. Šaur (Piskoř, Dora),