Kanál týmu HC Sršni Kutná Hora RSS

Hodonín - Kutná Hora 4:1

Hodonínští rychle získali dvougólový náskok. To jim ale stačilo a utkání pak výrazně ztratilo na tempu. Utkání znovu dostalo náboj až třináct minut před koncem, kdy hosté snížili na rozdíl jediné branky. Dvěma góly pak výhru pečetil Jakub Sajdl, který tak v dnešním utkání nastřílel hattrick. Díky zaváhání Techniky v Nymburce má Hodonín na čele tabulky už sedmnáctibodový náskok!

27.12.2011 | 2.liga | HC Sršni Kutná Hora | SHK Hodonín

Hodonín - Kutná Hora 6:5 (TV Slovácko)

Reportáž televize Slovácko ze zápasu 8. kola mezi SHK Hodonín a TJ Sršni Kutná Hora s ohlasy brankáře Martina Šenka a asistenta trenéra Arnošta Šifla.

11.10.2011 | 2.liga | HC Sršni Kutná Hora | SHK Hodonín

Hodonín - Kutná Hora 6:5

Hned v 1. minutě poslal domácí do vedení Jurásek. Jenže pak během dvou minut Marek Peksa inkasoval dva laciné góly a nechal se vystřídat Martinem Šenkem. Ještě do konce třetiny Drtiči třemi góly otočili na 4:2. Ve druhé třetině padla jedna branka na obou stranách. Ve třetí třetině se Sršni dvakrát dotáhli na rozdíl jediné branky. V prvním případě ale zvýšil náskok domácích Peter Kocák a podruhé hostům již nezbývalo mnoho času. Výhru Drtičů zařídila první formace ve složení Peš - Jurásek - Kocák, která vstřelila všechny branky domácích.