Kanál týmu HC Frýdek-Místek RSS

43. kolo: Hodonín - Frýdek-Místek 8:1

Poslední domácí utkání v základní části hokejisté hodonínského SHK zvládli na výbornou. Soupeře, který na jih Moravy nepřivezl ani tři kompletní formace, od začátku zápasu zatlačili před jeho brankoviště. První třetina nakonec skončila jen jednobrankovým vedením Drtičů, ale od druhé části domácí začali svou převahu vyjadřovat i brankově. Nakonec se skóre zastavilo na stavu 8:1 pro Oranjes. Zdeněk Jurásek se blýskl pěti kanadskými body a svou premiérovou trefu mezi muži si do svých statistik zapsal dvacetiletý obránce Jiří Sedlák.

23.02.2015 | 2.liga | HC Frýdek-Místek | SHK Hodonín

21. kolo: Hodonín - Frýdek-Místek 2:5

Velmi divoké utkání viděli dnes fanoušci v Hodoníně. Drtiči po první třetině ztráceli o jednu branku, pak se jim ale dvěma góly v rychlém sledu povedlo otočit průběh zápasu. Frýdečtí se ale o pár chvil později dostali opět na pomyslného koně, na kterém se udrželi až do konečného součtu a Drtičům tak vystavili již čtvrtou porážku v řadě.

02.12.2014 | 2.liga | HC Frýdek-Místek | SHK Hodonín

Aktuální videa

5ČF PRO-FRM 4:1

Sestřih branek z utkání: LHK Jestřábi Prostějov – HC Frýdek-Místek 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) Branky a nahrávky: 8. Šebek (J.Jurík, Černý), 18. Duba (Knesl), 58. Duba (Kučera, Knesl), 59. Šebek (Duba) – 22. O.Sluštík (Samiec). Konečný stav série: 3:2.

06.03.2014 | 2.liga | HC Frýdek-Místek | LHK Jestřábi Prostějov

3.ČF: PRO - FRM 2:3

Sestřih branek z třetího čtvrtfinálového utkání LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek Místek 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) Branky a nahrávky: 33. Venkrbec (Luňák, Stejskal), 57. J.Jurík (Kolibár, Malý) – 3. Slovák (Krutil, Gogolka), 44. Stránský (Ovšák, Slovák), 47. O.Sluštík.

02.03.2014 | 2.liga | HC Frýdek-Místek | LHK Jestřábi Prostějov

ČF1: PRO - FRM 8:1

Sestřih branek z utkání LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek 8:1 (4:0, 2:1, 2:0) Branky a nahrávky: 5. Indra (Polák), 6. Coufal, 13. Jedlička (Kolibár), 16. Coufal, 40. Belay (Kučera, Antončík), 40.J. Jurík (Coufal, Malý), 47. Coufal (Duba, Malý), 52. Belay (Antončík, Sršeň) – 28. Gogolka (J.Sluštík) .