Kanál týmu HC Slezan Opava RSS

3. kolo: Hodonín - Opava 4:3pp

Zápas třetího kola východní skupiny 2. ligy by se jednoduše dal nazvat jako „Drtiči vs. Šafránek“. Hostující golman si připsal celkem 43 přesných zákroků a dlouho držel naděje svého týmu na to, že si Slezanu z jihu Moravy odveze všechny body. Drtiči ale dokázali svou převahu v závěru základní hrací doby přetavit ve vyrovnávací trefu Jakuba Kadlece a premiérové prodloužení pouze se třemi bruslaři na obou stranách utnul po třech minutách vítěznou brankou domácí kapitán Petr Peš.

22.09.2016 | 2.liga | HC Slezan Opava | SHK Hodonín

20. kolo: Hodonín - Opava 2:1

Sváteční utkání v Den boje za svobodu a demokracii si nenechalo ujít více než jedenáct stovek zvědavých a hokeje chtivých fanoušků. Ti viděli v první třetině spoustu šancí domácích Drtičů, kteří ale využili jen jednu zásluhou přesilovkové trefy Michala Kuby. Ve druhé části, a opět v početní výhodě, zvyšoval šikovnou tečí Zdeněk Jurásek na 2:0. Hosté v předposlední minutě ve hře šesti proti čtyřem dokázali vykřesat jiskřičku naděje, ale na vyrovnání už Slezanu nezbýval dostatek času a tři body tak zůstávají na Slovácku.

18.11.2015 | 2.liga | HC Slezan Opava | SHK Hodonín

34. kolo: Hodonín - Opava 3:0

Domácí borci vlétli na svého soupeře ve velkém stylu a odměnou jim byla v šesté minutě vedoucí branka po teči Petra Peše. Jednogólové vedení drželi Drtiči až do poloviny poslední dvacetiminutovky, kdy na rozdíl dvou gólů zvyšoval další šikovnou tečí Jakub Tomi. Hosté to v závěru zkoušeli bez brankáře, ale hodonínští hokejisté už závěr zvládli a sedm vteřin před koncem pečetil Michal Kuba gólem do prázdné branky vítězství Drtičů v poměru 3:0. Zdenko Kotvan zneškodnil všech sedmadvacet opavských střel a může se poprvé v sezoně radovat z čistého konta.

23.01.2015 | 2.liga | HC Slezan Opava | SHK Hodonín

Aktuální videa

12. kolo: Hodonín - Opava 2:3pp

Úvodní dvě dvacetiminutovky dnešního utkání nezastihly hodonínské hokejisty v nejlepší formě. První branku dostali po obrovské chybě v defenzivě, podruhé inkasovali v závěru přesilové hry hostí. V poslední třetině ale Drtiči svého soupeře přehráli a výsledkem bylo zasloužené vyrovnání. V závěru zápasu měli Oranjes několik příležitostí, jak rozhodnout zápas ve svůj prospěch, stejně tak i v následném prodloužení, místo toho ale přišla další chyba, kterou využil opavský Vítek, který svůj brejk proměnil v rozhodující branku, díky níž si Opava odváží ze Slovácka dva body.

29.10.2014 | 2.liga | HC Slezan Opava | SHK Hodonín

40. kolo: PRO - OPA 2:1s.n.

Sestřih branek a nájezdů z utkání: LHK Jestřábi Prostějov - HC Slezan Opava 2:1s.n. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0) Branky a nahrávky: 24. Venkrbec (Indra), rozh. náj. Duba – 11. Polok (Vítek, Svoboda)