6BAR: PRO-KOL 4:7

Sestřih branek z utkání: LHK Jestřábi Prostějov – SC Kolín 4:7 (0:3, 2:2, 2:2)

15.04.2014 | 2.liga | LHK Jestřábi Prostějov | SC Kolín

SF3: Hodonín - Kolín 3:4

Hosté se hned ve čtvrté minutě ujali vedení. Na vyrovnávací branku Kříže odpověděl Šift a hosté tak šli poprvé do kabin spokojenější. Když hned zkraje druhého dějství zvýšil na 1:3 Malý, bylo jasné, že se Kozlům na dovolenou nechce. Naději dal domácím v 44. minutě Peš, ale pak přišel smolný moment Baruse, který potrestal Jankovský. Domácí pak sice ještě snížili gólem Šťastného, ale víc už nestihli.

17.03.2013 | 2.liga | SC Kolín | SHK Hodonín

SF2: Kolín - Hodonín 1:3

Vstup do utkání Drtičům vůbec nevyšel. Už na konci první minuty poslal domácí do vedení Šifta a stav 1:0 vydržel až do poloviny utkání, kdy přímo z trestné lavice ujel Jakub Sajdl a vyrovnal. Sedm minut před koncem utkání pak přišel rozhodující úder hostů, když Sajdlovu přihrávku proměnil v nakonec vítěznou branku Bohumil Slavíček. V závěru ještě pečetil Petr Peš střelou do opuštěné klece na konečných 3:1 pro Drtiče, kteří tak vedou nad Kolínem už 2:0 na zápasy!

15.03.2013 | 2.liga | SC Kolín | SHK Hodonín

Aktuální videa

Sestřih branek z utkání: LHK Jestřábi Prostějov – SC Kolín 4:7 (0:3, 2:2, 2:2) Branky a nahrávky: 30. Kučera (Coufal), 39. Luňák (Stejskal), 52. Stejskal, 56. Polák (Venkrbec, Luňák) – 5. Jankovský (Zumr), 16. Kadlec (Ježek), 18. Zumr (Barták, Šafránek), 35. Malý (Mejzr), 36. Šafránek (Jankovský, Zumr), 41. Šafránek (Pácal, Kadlec), 59. Zumr (Barták, Hanzl).

SF1: Hodonín - Kolín 5:4

Z rozhodnutého utkání drama, ale se šťastným koncem. Drtiči vstoupili do utkání ideálně, po deseti minutách vedli po gólech Špoka 2:0. Když se v polovině utkání v rozmezí šesti minut dvakrát trefil pro změnu Charvát, zdálo se být rozhodnuto. Jenže Kozlové předvedli zázračné zmrtvýchvstání a ještě do konce třetiny snížili na rozdíl jediného gólu! Třetí třetina tak nabídla dramatickou zápletku, kterou z domácího pohledu vyřešil pojišťující trefou Zdeněk Jurásek. Hosté už dokázali pouze snížit.

13.03.2013 | 2.liga | SC Kolín | SHK Hodonín

19. kolo: Hodonín - Kolín 5:2

Hodonínští hokejisté si připsali další vítězství a prodloužili svou vítěznou sérii už na pět zápasů v řadě. Výhra nad Kozly se však nerodila vůbec lehce. Po dvou třetinách byl stav 2:1 pro domácí, když se dvakrát trefil Stejskal. V poslední třetině se prosadili za Drtiče ještě Peš a Kříž, ale Kolín dokázal snížit na rozdíl dvou branek. V předposlední minutě pečetil výhru SHK svou třetí trefou v zápase opět Stejskal.

08.12.2012 | 2.liga | SC Kolín | SHK Hodonín

1. kolo: Hodonín - Kolín 5:4pp

Téměř tisícovka diváků viděla na hodonínském zimním stadionu v prvním mistrovském utkání docela slušné drama. Drtiči se s Kolínem celý zápas přetahovali o vedení. Nejprve se vedení ujali domácí, ale Kozlové v závěru utkání otočili kormidlem ve svůj prospěch. Drtiči srovnali tři minuty před koncem základní hrací doby a v prodloužení rozhodl o druhém bonusovém bodu pro Hodonín Sajdl.