Kanál týmu HC Benátky nad Jizerou RSS

47. kolo Ústí - Benátky 0:1 v prodloužení

V rámci 47. kola se Ústí utkalo s Benátkami nad Jizerou. Ani tentokrát nerozhodla základní hrací doba, a tak dospěl zápas do prodloužení. V něm se prosadili hosté a získali bonusový bod.

07.02.2017 | 1.liga | HC Benátky nad Jizerou | HC Slovan Ústečtí Lvi

Aktuální videa

TRE - BNJ 4:3

Dosud pouze jeden bod dokázala Horácká Slavia uhrát na svého pondělního soupeře, to už však neplatí. V posledním vzájemném utkání, které bylo zároveň posledním domácím utkáním před play-off, dokázaly Bílé Hvězdy vyhrát těsně 4:3. Dvě branky obstaral Lukáš Havel, tu vítěznou pět minut před koncem David Dolníček. Hosté dokázali využít tři přesilové hry, a tak všechny své góly vstřelili v početní výhodě.