Oslavy 70. let ústeckého hokeje

6. února 2017 se konaly oslavy 70. let ústeckého hokej. Toto video je zaměřené na fanoušky a na program, který si pro ně Slovan připravil.

09.02.2017 | 1.liga | HC Slovan Ústečtí Lvi

49. kolo Ústí - Kladno 2:6

Zápas mezi Ústím a Kladnem nabídl střeleckou převahu hostujícího celku. Rytíři vstřelili šest branek, domácí Slovan dvě. Všechny body si tak odváží Kladno.

07.02.2017 | 1.liga | HC Slovan Ústečtí Lvi

47. kolo Ústí - Benátky 0:1 v prodloužení

V rámci 47. kola se Ústí utkalo s Benátkami nad Jizerou. Ani tentokrát nerozhodla základní hrací doba, a tak dospěl zápas do prodloužení. V něm se prosadili hosté a získali bonusový bod.

07.02.2017 | 1.liga | HC Benátky nad Jizerou | HC Slovan Ústečtí Lvi

Aktuální videa

45. kolo Ústí - Prostějov 1:6

Sestřih domácího zápasu, který se domácímu Slovanu nepovedl podle představ. Prostějov si z Ústí odvezl tři body za výhru 6:1.

40. kolo WSM Ligy Ústí - Most 5:2

Severočeské derby mezi Ústím a Mostem nabídlo celkem sedm branek. Z výhry 5:2 se radoval Slovan.

05.02.2017 | 1.liga | HC Most | HC Slovan Ústečtí Lvi

43. kolo Ústí - Litoměřice 0:5

Severočeské derby mezi Ústím a Litoměřicemi mělo tentokrát jednoznačný průběh. Z výhry 5:0 se radovali hokejisté Litoměřic.