Kanál týmu HC Slovan Ústečtí Lvi RSS

3. čtvrtfinále Ústí - Kladno 1:4

Sestřih branek ze třetího čtvrtfinálového zápasu mezi Ústím a Kladnem. Hostující Rytíři dokázali tento duel vyhrát 4:1 a získali třetí výhru v sérii.

07.03.2017 | 1.liga | HC Slovan Ústečtí Lvi

4. čtvrtfinále Ústí - Kladno 2:5

Sezóna 2016-2017 skončila pro ústecké hokejisty ve čtvrtfinále play-off. Kladno dokázalo vyhrát i ve čtvrtém zápase.

06.03.2017 | 1.liga | HC Slovan Ústečtí Lvi

51. kolo Ústí - Jihlava 5:6 v prodloužení

Sestřih branek z posledního domácího zápasu Slovanu v základní části. Diváci viděli celkem 11 gólů. Z výhry v prodloužení se radovala Dukla Jihlava.

Aktuální videa

Hvězdy Slovanu - Hvězdy České republiky

Sestřih branek a vybraných momentů exhibičního zápasu, který korunoval oslavy 70 let hokeje v Ústí nad Labem.

21.02.2017 | 1.liga | HC Slovan Ústečtí Lvi

Oslavy 70. let ústeckého hokeje

6. února 2017 se konaly oslavy 70. let ústeckého hokej. Toto video je zaměřené na fanoušky a na program, který si pro ně Slovan připravil.

09.02.2017 | 1.liga | HC Slovan Ústečtí Lvi

49. kolo Ústí - Kladno 2:6

Zápas mezi Ústím a Kladnem nabídl střeleckou převahu hostujícího celku. Rytíři vstřelili šest branek, domácí Slovan dvě. Všechny body si tak odváží Kladno.