Kanál týmu HC Kometa Brno RSS

TRE - KOM 2:1

Kometa Brno přijela do Třebíče s velkou podporou fanoušků, ale ani to jí nestačilo. Brno sice bylo chvílemi lepším týmem, ale domácí předvedli výborný týmový výkon, na začátku druhé třetiny obrátili skóre a zápas dotáhli do vítězného konce. Velkou zásluhu na tom měl mladičký Lukáš Dusík, který chytal výtečně.

11.08.2014 | 1.liga | Extraliga | HC Kometa Brno | SK Horácká Slavia Třebíč

TRE - KOM 3:5

Ke třetímu přípravnému zápasu přijel do Třebíče jedenáctinásobný vítěz ligy, tým HC Kometa Brno. V první třetině se hrál výborný hokej, hráči Komety měli ze hry více, což vyjádřili již v páté minutě Tomášem Svobodou. Domácí nesložili zbraně a ještě do první sirény vývoj skóre otočili. Ve druhé dvacetiminutovce hosté rychle srovnali hru, když využili přesilovku. Tato branka určila ráz utkání, Brno bylo ve všech ohledech lepší a svoji převahu korunovalo dvěma přesnými zásahy. Ve třetí čáti Kometa ještě navýšila svoje vedení, Třebíč však nepřestala hrát a výsledek zkorigovala na přijatelný rozdíl dvou branek. K výborné atmosféře přispěly oba tábory fanoušků.

09.08.2013 | 1.liga | Extraliga | HC Kometa Brno | SK Horácká Slavia Třebíč

Aktuální videa

TRE - KOM 0:5

Kometa si s přehledem poradila s prvoligovou Třebíčí

31.07.2012 | 1.liga | Extraliga | HC Kometa Brno | SK Horácká Slavia Třebíč

Divíšek, Čermák a Bičánek střílí na branku

Hráči Komety - Leoš Čermák, Radim Bičánek a Tomáš Divíšek - si po tréninku letní přípravy 2012/2013 střílí na branku v KAJOT ARENĚ.

29.05.2012 | Extraliga | HC Kometa Brno

Autogramiáda hokejistů Komety v BAUHAUSu

Nedělní odpoledne (27. 5. 2012) se mohli všichni fanoušci Komety potkat s extraligovými stříbrnými hokejisty. Tomáš Malec, Vojtěch Němec a Jakub Svoboda se od 15:00 hodin podepisovali na památkové předměty v brněnském BAUHAUSu u ulice Heršpická. Fanoušci si mohli odnést podepsané plakáty, nálepky, tetování, hrnečky, klíčenky nebo šály. S hráči se také mohli po podepisování vyfotit.